Кінець світу буде під час другого пришестя Христового, а не 21 грудня 2012 р. - ФІЛАРЕТ - 23 Листопада 2012 - Дневник - Персональный сайт
Четверг, 23.05.2019, 14:30
Вітаю Вас Гість | RSS

OЛЬГА ІЛЮК

Блог

Дневник

Головна » 2012 » Ноябрь » 23 » Кінець світу буде під час другого пришестя Христового, а не 21 грудня 2012 р. - ФІЛАРЕТ
00:17
Кінець світу буде під час другого пришестя Христового, а не 21 грудня 2012 р. - ФІЛАРЕТ
Рекомендую для прочитання важливий коментар Патріарха Філарета з приводу тієї істерії, яку вже активно розгорнули в світі, щодо дати 21 грудня 2012 року і так званих "пророцтв" Майя про кінець світу. 
Цілком згодна з тим, що все це вигадки. А справжні пророцтва неодмінно збудуться, як і стверджує Патріарх Філарет:  http://cerkva.info/uk/publications/articles/2868-kinecsvitu.html 
 
"Зі Священного Писання та Передання Церкви ми знаємо твердо, що кінець світу обов’язково буде, і настане він під час другого пришестя Христового і Страшного Суду. Тоді всі померлі воскреснуть, а живі – переміняться, і всі люди постануть перед Богом дати відповідь за своє життя. Праведники увійдуть у блаженну вічність з Богом, грішники підуть на вічні муки. Земля і все, що на ній, згорить, і буде нове небо і нова земля.

З цього вчення, яке ми маємо з Божественного Одкровення, тобто від Самого Бога, Який говорить лише правду, всі повинні зрозуміти кілька речей.

Найперше, кінець світу не буде наслідком природних причин, в тому числі будь-яких астрономічних явищ. Так, наближення кінця світу буде супроводжуватися збільшенням числа стихійних лих, знаменнями з неба, голодом, війнами та іншими бідами. Але причиною кінця світу буде моральне падіння людей, а не так званий парад планет чи «закінчення календаря майя».

Це моральне падіння приведе до того, що людство впаде у найгірші гріхи та беззаконня. І підсумком цього падіння стане прихід антихриста – людини, яка з допомогою диявола отримає владу над світом, і якій будуть поклонятися, як богу. Його правління триватиме три з половиною роки, після чого і станеться друге пришестя Господа нашого Ісуса Христа, Який покладе край антихристовій владі та владі гріха взагалі.

Тому не мають ніякого сенсу ані поради, ані спроби «пережити кінець світу». Бо кінець прийде до всіх і всього, і всі люди постануть перед Судом Божим.

Слід також твердо пам’ятати про те, що говорить Господь: «Про день той і годину ніхто не знає, тільки Отець мій Небесний». Тобто, будь-які спроби попередньо оголосити дату кінця світу, назвати його рік, місяць і день, є завідомо неправдивими. Це є брехливі пророцтва, від яких люди вже не раз бентежилися. Лише на нашій пам’яті кілька десятків разів «призначали» кінець світу – і завжди все це виявлялося оманою.

Тому і зараз, коли у ЗМІ та в розмовах серед людей говорять про певну конкретну дату кінця світу, Церква може сказати лише одне – не вірте і не бентежтеся! Бо всі ці розмови – неправда і походять від лукавого.

Від поширення таких чуток застерігав ще апостол Павел, нагадуючи, що друге пришестя Христове станеться лише після того, як у світі воцариться антихрист. А з книги Апокаліпсис (до речі, багато хто думає, що це слово означає «кінець світу», хоча насправді воно означає – Одкровення) ми знаємо, що царювати антихрист буде три з половиною роки.

Зараз багато гріха та зла у світі, але ніхто не може правдиво стверджувати, що антихрист, про якого пророкує Писання, дійсно воцарився. Тому і вірити у фальшиві пророцтва про дату «кінця світу» немає ніяких підстав.

І ще слід звернути увагу ось на що. Коли станеться дійсний кінець світу – ми не знаємо. Але для кожного з нас кінець світу настане під час смерті. Коли ми помираємо – цей, звичний для нас світ, перестає існувати, бо ми переходимо у світ потойбічний.

Тож християнам і всім людям треба турбуватися не про пошуки дати загального кінця світу і не про способи, як його пережити чи уникнути, а про те, щоби після смерті увійти у блаженне вічне буття з Богом. Для цього вже зараз слід жити побожно, прислухатися до голосу совісті та творити добро ближнім. Бо той, хто живе з Богом, не боїться ні стихійних лих, ні злих вчинків людей, ні самої смерті, ні кінця світу, бо знає, що він живе не тимчасово, а для вічності.

Тому ще раз закликаю всіх не вірити в неправду та не боятися наближення призначених неправдомовцями дат «кінця світу»!".

«Церква.info»

Що цікаво, але ми таки заслуговуємо на завершення певного етапу свого розвитку з метою переходу до іншого. Чому? Ми занадто все забруднюємо: забруднюємо землю, довколишнє середовище, природні ресурси, річки й океани. Забруднюємо слова, думки й вчинки. Забруднюємо не просто землю, а й космос, по якому вже тепер літає орбітами безліч бруду від космічних апартів... Отже, ми забруднюємо навіть Всесвіт! І не лише Всесвіт довколо себе, а й свій власний Всесвіт!  Невже ми й справді гадаємо, що Господь це нам вічно терпітиме? І як ми вважаємо, невже достатньо просто зібрати планети в одну лінію, щоб виправити ситуацію? А може, все ж таки, Страшний Суд більш доречний для очищення від цього бруду і планети, і людини? Зрештою, кожен день дано для власного очищення, тому не треба гаяти часу в марних сподіваннях стати свідком чогось грандіозно цікавого на зразок параду планет і переходу в якийсь там інший вимір... Нехай кожен день буде, немов останній, з метою власного очищення душі. 
Ми всі цей Страшний Суд побачимо, тому не переживаймо, нікого це не омине!  


Переглядів: 517 | Додав: olgailyuk
Форма входу
Пошук
Календар
«  Ноябрь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту
Статистика