ПРО ЛЮБОВ - Мои статьи - Каталог статей - Персональный сайт
Вторник, 13.11.2018, 22:04
Вітаю Вас Гість | RSS

OЛЬГА ІЛЮК

Блог

Каталог статей

Головна » Статті » Мои статьи

ПРО ЛЮБОВ

Є люди, дозрілі до любові, які можуть оцінити величну сутність цього почуття, але є також і люди, які не вміють цінувати любов. Вони немов маленькі діти, вимагають її, але не бачать змісту, що дає любов. Вони проходять повз зміст любові та зміст свого життя, хоча так просто заглянути в саму серцевину. Треба просто не боятися.

Маленькі діти лякаються всього у своїй непослідовності, надмірній радості і надмірному смутку. Для них любов - це чергова іграшка, яку дарують батьки.

Насправді ж любов - це благо, яке йде від сутності самого Буття спершу крізь любов батьків, потім крізь любов близьких, друзів, коханих, і лише в повній силі любов виявляється крізь Бога.

Хто зуміє оцінити любов батьків, потім обов'язково оцінить любов Бога. Але хто починає свій життєвий шлях з духовних основ - візьме від любові основне і зуміє віддати навзаєм любов як своїм батькам, рідним, близьким, коханим, так і самому Богу.

Брати і віддавати - ось чому треба навчитись в Любові.

Любов була першопричиною створення Життя, тому вона насамперед життєдайна сила, що творить нове, творить досконалість існування, і є чутливою стороною гармонії Бога.

Брати любов треба обережно і безстрашно, з подякою і трепетом - і лише так можеш відчути всю її величну силу.

Віддавати в любові треба повільно і спокійно, тихо і виважено, легко. Чим легше віддаєш в любові - тим більше надходить тобі з вічного джерела Божої Свідомості.

Любов - потік, він безперервний, вічний і багатий, він сильний і непереможний. У Любові немає часу, вона безмежна.

Багато благ у любові, та чи вартуємо ми її? Безумовно, що так, адже вона - наша найбільша таємниця. 

Задум Бога - Любов і Світло у Всюдисущому існуванні.

Здавалося б, це всім відомі речі, але чому в такому разі діти не слухають своїх батьків, приносять їм гіркі розчарування, чому кохані не отримують бажаної гармонії в стосунках? Чому люди не вірять в Божу любов?

Бо просто не замислюються над цим. Вони споживають все, що дає їм життя, не вважаючи за потрібне віддячити життю собою. В цьому помилка людини. 

І тільки той, хто шукає Бога, йде до Нього всім серцем, розумом і душею - приходить до розуміння щирості й величі Його жертви заради спасіння і вічного життя. Наше життя плавно перетікає в вічне лише в гармонії із Богом. Лише любов до Нього розкриває нам обійми вічного щастя. 
Категорія: Мои статьи | Додав: Olga (29.02.2008)
Переглядів: 532 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Друзі сайту
Статистика